usugi projektowe architektura krajobrazu ogrody przydomowe projekty ogrodow zielone ogrody architektura ogrodow
Vinaora Cu3ox Slideshow
Create an attractive Joomla image slider with cool 3D slice effects
Vinaora Visitors Counter
Famous and nice Joomla counter module. Top 40 Joomla Popular Extensions on JED.
Vinaora Nivo Slider
The world's most awesome Joomla slider. It allows you to easily create an image slideshow.
Vinaora Cu3er 3D slide-show
Shows images in 3D Flash Slide-show. Create amazing 3D transition between slides.

Krótko o mnie …

Nazywam się Joanna Szymczyna i jestem architektem krajobrazu z kilkuletnim doświadczeniem w dziedzinie projektowania i zakładania ogrodów prywatnych oraz zieleni miejskiej. Teoretyczną i praktyczną wiedzę zdobyłam studiując ten kierunek na wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym a następnie pracując jako projektant i ogrodnik w jednej z opolskich firm .

Obecnie skupiłam się na projektowaniu – głownie ogrodów dla klientów indywidualnych oraz terenów zieleni publicznej jak skwery, parki, place miejskie.

Praca projektanta przynosi mi wiele satysfakcji i ciekawych wrażeń oraz pozytywnie mnie doładowuje. Jest pełna wzajemnego zaufania pomiędzy inwestorem a projektantem, w którego świat muszę wejść by poznać jego filozofię życia , pragnienia i wizje o prywatnej przestrzeni ujętej w zielone ramy.

To ciekawy zawód pełen wyzwań, pozwalający na kreatywne i twórcze myślenie, swobodną i artystyczną wolność oraz indywidualizm w podejściu do projektu - który zawsze jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Projekt to punkt wyjścia do realizacji marzeń o posiadaniu własnej oazy zieleni i spokoju. Na podstawie dokumentacji projektowej można wykonać szczegółową wycenę , wybrać odpowiednio wykwalifikowaną firmę ogrodniczą i przygotować się finansowo do realizacji bez przykrych niespodzianek. Pozwala na świadome planowanie oraz realną konfrontację pomiędzy wyobrażeniami o wymarzonym ogrodzie a możliwościami finansowymi .

Przebywanie na łonie natury każdemu sprawia wiele radości, odpręża, wyzwala aktywność lub wycisza, pozwalając kontemplować zmienność przyrody i naładować szare komórki zieloną energią. Tą energią chcę dzielić się z ludźmi , przelewając swoja wiedzę, pomysły, wrażliwość oraz artystyczną duszę na papier uwzględniając potrzeby i sugestie moich klientów.

Oczywiście największą satysfakcję sprawia widok zrealizowanych projektów ogrodów, które nie utknęły w szufladzie komody ale zostały ożywione i spełniają swoje zamierzone funkcje – bawią, uwrażliwiają, są ozdobą i dumą jego właścicieli .Dlatego dołożę starań by moje ogrody rozbudzały Państwa wyobraźnię i były jak najszybciej realizowane